acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

kızlaaaaaaaar :(

20 aralıkta ilişkiye girdim ama bu ilişkiden sonra 3 kez adet gördüm. hiç bi belirtisi yoktu hamileliğin fakat son zamanlarda hem akıntım arttı hemde karnımda bişey attığını hissediyorum ve belim, karnımın alt kısmı ağrıyor. karnım acıyor. sizce hamile miyim yoksa bu son söylediklerim baska bi nedene bağlı şeyler mi..

bu arada 7-8 kez evde test yaptım hepside negatif çıktı daha bi gün önce yaptım negatifti...kendimi rahatlatamıyorum ve şu an 4. kez adet görüyorum korktuğum tek şey üstüne görme yaşamam.. ve son zamanlarda midem ekşiyor ve yağlı su geliyor..

fikirlerinizi söyleyin lütfen..

lütfen yardım edin...

slm kizlar,bende yeni üye oldum.size bir sorum olucak,ben iki yildir dogum kontrol hapi kullaniyorum gecen ay biraktim ve adet oldum.yumurtlama günlerimi hesaplayarak o günlerde esimle iliskiye girdik ve benim son iki haftadir kasiklarim agriyor.adetim her ay düzenli gelir normalde dün gelmesi gerekirdi ama gelmedi.acaba ilk ayda hamile kalmis olabilirmiyim.test yapmak icin erkenmi?

tubiş

arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim 2yıl korunduk son 1yıl korunmuyoruz ama ben 6sında adet oldum geçen ay bu ay 2gün var regl olmama ama 1haftadır midem bulanıyo karnımda kasıklarımda ağrım var ara ara başım dönüyo çok uyku uyur oldum her yerim de ağrı halsizlik var çok yemek yimeye başladım akıntım çoğaldı acabahamilemiyim bana yardımcı olurmusunuz test yaptırsam korkuyorum bana cevap yazarsanız sevinirim

aynı şeyler bende de var 19 gün adetim gecikti..10.. gün test yaptım negatif çıktı... şimdi geceleri yüz üstü yatamıyorum nefesim daralıyo....gene test yapıcam ama adetim sürekli olarak düzensiz olduğu için yapmak istemiyorum....oofffff çelişkide kaldı...

merhaba arkadaslar
bende yeni üye oldum.benimde bazi sorularim olucak lütfen yardim edin.
ben nisan ayinda d.k.h ni biraktim ve 4 nisanda hasta oldum,yumurtlama günlerimi hesapladim ve esimle düzenli iliskiye girdik.normalde adetim hep düzenli gelir, bu ayin 2 si gibi gelmesi gerekirdi ama hala gelmedi ve son iki haftadir kasik sancilarim var.bugün test yaptim negatif cikti acaba cokmu erken yapmisim?bide d.k.h. ni biraktigin ay hamile kalinabiliyormu?

bu konuyu açtıgım ay şubattı hamilemiyim die deliriyordum adet olmuştum ve o adetin üstüne hamiş kaldım..yani konuyu açalı 6 ay oluyor 5 aylıkda hamileyim....zaman ne çabuk geçti farkettimde herşeyimi bu sitede paylaşmışım..inş dogumumuda bebegimin gelişimide paylaşıcam......görüyorum yeni hamişleride seviniorum....melişler benim konu sayfam ugurlumu gelio ne.buraya yazan hamiş kalıo:)

:
o zaman ben de yazayım bana da uğurlu gelsin canım :)) dua et

merhaba ben yeni üyeyim, hiç gebelik yaşamadım ama araştırdığım kadarıyla üstüne görme diye birşey yok ve öyle olsa bile testiniz negatif çıkmazdı... hamile olamazsınız bu durumda...

sanırım cevapladığım kişi yukarıda kaldı...

merhabalar, yazınızdan etkilenip üye oldum, umarım bana da uğurlu gelir burası... çünkü artık çok umutsuzum :(((

Geri