acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Adetime bir gün kaldı fakat adet günüme 3 5 gün kala canım tatlı şerbetli yiyecekler isterdi öyle bir belirtim yok.. Başım dönüyo tansiyonum düşüyor ateş basıyor gece terlemelerim oluyor bulantım olmuyo henüz, hamile miyim lütfen yorum yapın.

Merhaba ,

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Gecikmeniz olursa en az 3 günlük test yaparsınız. Gebelik belirtileri için aşağıda ki linki de incelemenizi öneriyoruz.

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Adetime bir gün kaldı fakat adet günüme 3 5 gün kala canım tatlı şerbetli yiyecekler isterdi öyle bir belirtim yok.. Başım dönüyo tansiyonum düşüyor ateş basıyor gece terlemelerim oluyor bulantım olmuyo henüz, hamile miyim lütfen yorum yapın.

Merhaba ,

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Gecikmeniz olursa en az 3 günlük test yaparsınız. Gebelik belirtileri için aşağıda ki linki de incelemenizi öneriyoruz.

Erken gebelik belirtileri nelerdir?

Bende 2. Çocuk için yaklaşık 3 senedir deniyorum. Sadece kimyasal bir dusugum var. Bugün adet günümdü fakat olmadim. Belirtilerim yok. Benim için dua edin.

Bu arada adetime 6 gun kaldi.. Biraz once ultra hassas bi gebelik testialdim birkac saat sonra onu yapacagim. Lutfen dua edin hayirlisiyla cift cizgiui gormek istiyorum..

Merhaba hanımlar bende yeniyim ve heyecanlıyım sizlerede sormak istedim ben geçen ay klomen ilacı kullandım ve şimdi bu ay 3 gun adetim gecikti kasık ağrılarim var adet belirtileri de var ama gebelik belirtileride hissediyorum tabi çok istiyorum piskolojikte olabilir bugün test yaptım ikinci çizgi gördüm gibi ama çok silik siz ne dersiniz bilemiyorum allah isteyen herkese nasip etsin

Merhaba sukeyna hanım,

Sorunuzun üzerinden biraz zaman geçmiş .Test sonucunuz gebelik lehine tabi test bozuk değilse .Şu an net sonucu almanız lazım .Durmunuz nedir , gebelik söz konusumu ? Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

36 gün oldu hala regl olmadim yarin test yapsammi diye düsünyorun . Ama regk olcam gibi de hissediyorum test yapip morelim bozulsun istemiyorum ne yapcam yaa :^

Geri