Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

• Konbuyu başlatan CHATLAK
A

angel5151

Yeni Üye
Üye
merham kızlar ben 4 aylık evliyim buraya yenı uye oldum adetim 3 gün gecti dua edinde hamile olayım doktoora gıttm rahim seklimde sorun warmıs hamile kalinca bebgimin düsme yada olu dogma riski war :(

yenibirumut

yenibirumut

Yeni Üye
Üye
angel5151' Alıntı:
merham kızlar ben 4 aylık evliyim buraya yenı uye oldum adetim 3 gün gecti dua edinde hamile olayım doktoora gıttm rahim seklimde sorun warmıs hamile kalinca bebgimin düsme yada olu dogma riski war :(

Çok geçmiş olsun canım insallah Allah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder kucağına aldığın günleri de gösterir. Evliliğin de yeniymis. Tıp ilerledi iyice Allah in da takdiriyle bir yolu bulunur umarım. Icini ferah tut canım

yenibirumut

yenibirumut

Yeni Üye
Üye
gozde87' Alıntı:
selam kizlar ben yeni üyeyim bu ay ikinci kez deniyoruz ve bi kac sorum olacakti... 13. gün birlikte olduk sadece öncesi ve sonrasi yok. esim burda olmadigindan birlikte olamiyoruz malesef. ben 13. günden 3 gün boyunca islaklik vardi ve akintim vardi. bugün 20. günümdeyim ve dünden beri arada sirada igne gibi bir sanci var cok az ve siddetli degil sizce nedir bu? cok istiyorum ama bundan haric hic bir belirtim yok daha cok erken olabilir belkide
Merak ettim hamile misin ki acaba :) buraya yazali epey olmuş :)

S

Sensizolmuyor

Yeni Üye
Üye
Kızlar ben yeni katildim araniza mrb. 8 gün önce aşılama oldum ve göğüslerim de dolgunluk ağrı var kassimlarim fena ağrıyor uyku hali bel ve sırt ağrısı mide kazınması ve çok akintim oluyor sizce tuttuğunun göstergesi mi ?? Yardımcı olursanız sevinirim

mrslove

mrslove

Hamiş Melek
sunflower' Alıntı:
benim doktorum bahçeci polikliniği fulya da güvenç karlıkaya idi.ama aşılamamı o olmadığı için erbil yağmur yaptı.ikisi de süper doktor tavsiye edrim.aşılamadan önce tüm hormon testlerim yapıldı ve rahim filmi çekildi.onlarda bir sorun yoktu ama bende hafif derecede polikistikover vardı adetlerim 32 günde 1 olurdu.istediğin herşeyi sorabilirsin canım inşallah yardımım dokunur ;)

mehabalar.. banada polikistik dendi ustelıok bekarken sorunum yoktu adetlerim düzenliydi.. evlendim d.kontrol kullandım 1yılı aşkın bırakınca adetlerim düzensizleşti şak diye yapıştırdılar pko sun dıye. ne kıllanma ne kilo ne farklı belirti yok.. şeker vs zaten yok zayıfım neyse 3 ay dupaston ısımlı ılacı kullandım duzenli adet olayım dıye en son adetım 20 gün sürdü !! başka doktora gittim baktı alttan usg ile sende bırsey yok dedı ılaçlar hormonlarını bozmuş dedi. allahım neye ınanacağımı şaşırdım kaldım. sevindim tabıkıde bukadar uğraştırdılar ınsanı

S

Sensizolmuyor

Yeni Üye
Üye
Kızlar dun aşılamanın 11 günüydü değerim 6 çıktı doktor olabilir 2 gün sonra tekrarla dedi siZce hamilemiyim ??

S

savaşmelegi

Forum Okuru
Slam kizlar ben 5 aylik ewliyim ilk korunduk sonra bebek istedik 4 aydir deniyiruz su an adetime 14 gun war fakat goyuslerimde agri ve kasiklarimda ara ara sanci oluyor midem eksiyor
sizce hamilemiyim ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
savaşmelegi' Alıntı:
Slam kizlar ben 5 aylik ewliyim ilk korunduk sonra bebek istedik 4 aydir deniyiruz su an adetime 14 gun war fakat goyuslerimde agri ve kasiklarimda ara ara sanci oluyor midem eksiyor
sizce hamilemiyim ?

Merhaba bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

M

melek 456

Yeni Üye
Üye
Kizlar ben yeni uye oldum bnde polikistik over var dokdorum bana inofolik verdi 3 ay bu ilaci kullanip hamile kalan varmi ????

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
melek 456' Alıntı:
Kizlar ben yeni uye oldum bnde polikistik over var dokdorum bana inofolik verdi 3 ay bu ilaci kullanip hamile kalan varmi ????
Kullandığınız ilaç rahatsızlığınızın giderilmesi için..Tedaviye cevap verirseniz tabiki gebe kalırsınız.

Ş

Şükür allahim

Forum Okuru
Merhaba kızlar coook mutluyum 1 yıllık evliyim hamile kalamazken inofolic combi ile ikinci kutu bitmeden hamile kaldığımı şuan öğrendim çok şükür ;););)çok umitsizlesmistim size umut olsun diye yazıyorum allah tüm isteyenlere nasip etsin ;););)

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şükür allahim' Alıntı:
Merhaba kızlar coook mutluyum 1 yıllık evliyim hamile kalamazken inofolic combi ile ikinci kutu bitmeden hamile kaldığımı şuan öğrendim çok şükür ;););)çok umitsizlesmistim size umut olsun diye yazıyorum allah tüm isteyenlere nasip etsin ;););)
Bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

I

Ipek93

Forum Okuru
Selam kızlar evleneli 3. Yılın içindeyiz hiç koeunmadk ama hamile kalamıyorum bende polikistikover ve yumurta tembelliği varmış dr. Inofolik şase kullanmamı istedi 3 ay düzenli kullan dedi hastalığımın 3. Günüde gel dedi muhtemelen yumurta geliştirici ilac verecek gittiğimde sorum şu inofolik kullanıpta benim gibi sorunu olup hamile kalabilen var mı..?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, infolic 3 önemli bileşenden oluştuğundan , vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bir şeyde destek sağlamaktadır.Bu ilacı kullanıp gebe kalan elbetteki var. Fakat her hasta her ilaca ve tedaviye farklı cevap verebilir. Umarım sizde de bu ilaç etkisini gösterir ve gebe kalırsınız. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

C

cglam

Forum Okuru
bu ay klomen ve genoğphen kullandım dokro adet olmazsan test yap dedi .0.5 çıktı iki gün sonra yine yaptım 0.4 çıktı bilgi veririmisiniz

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, tedavi sonrası beklenen adetiniz gecikmiş ve test yapmışsınız sonuç negatif . Değerleriniz gebelik lehine değil. Durumunuzu hekiminize bildirin. Hekiminiz muayene edecek ve hcg testinin tekrarını isteyecektir. Değerlendirme sonucu gecikmenizin nedeni netlik kazanacaktır.

P

papatyamavi

Yeni Üye
Üye
merhaba bende aranıza yeni katıldım.Bu ay ilk deneyimimz olacak.Düşünmeye bşaladıktan sonra sağlıklı bi gebelik süreci geliştirmek için kontrole gittim.Ve doktorum bana ecoprin folibol apikobal monvitd3 ve kloman verdi.Bunlar hamileliğini destekler vitamin diye.adetimin 5. gününde kullanmaya başladım.Şuan reglime 11 gün var.Psikolojik olarak aklımın bana oyun oynamasından ve sonra üzülmekten korkuyorum.Ama karnım kasıklarımda da cok bi haraketlilik var yanı batma sancı yanma atma gibi.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
papatyamavi' Alıntı:
merhaba bende aranıza yeni katıldım.Bu ay ilk deneyimimz olacak.Düşünmeye bşaladıktan sonra sağlıklı bi gebelik süreci geliştirmek için kontrole gittim.Ve doktorum bana ecoprin folibol apikobal monvitd3 ve kloman verdi.Bunlar hamileliğini destekler vitamin diye.adetimin 5. gününde kullanmaya başladım.Şuan reglime 11 gün var.Psikolojik olarak aklımın bana oyun oynamasından ve sonra üzülmekten korkuyorum.Ama karnım kasıklarımda da cok bi haraketlilik var yanı batma sancı yanma atma gibi.
Merhaba, bu kadar kısa sürede gebelik emaresi olmaz. Sizinde belirttiğiniz gibi durum psikolojik .. Beklenen döneminiz de gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapın.

K

Kismet01

Yeni Üye
Üye
Bilge Gökçen' Alıntı:
Ce: hamile kalmak isteyenlerin paylaşım
merhaba ben klomen kullandim adetimin 4.gunu basladim gunde 2 defa olarak 5 gun kullandim ilac bitti 1 gun sonra yumurtam catladi bugun yumurtamin catlamasindan gecen 9. Gun ve bugun hafif pembe kahve gibi leke geldi adet tarihine 15 gun var daha kafam karisti neden bu durum bilen yada benzerini yasayan var mi