Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır

E

eceee1

Forum Okuru
Bnde bisey sormak istiyorum bi önceki ay hcg testi yaptırdım 1.6 çıktı bu ay ise 0.1 çıktı bunun üzerine 2 kere adet oldum kan testinin yanlış çıkma ihtimali var mıdır ? Karnım şişti gören hamile zannediyor ve göğsümde ağrı var hamile olabilir miyim ?

N

Nimet061

Forum Okuru
Yani su evlilik disi birlikteliklere gerekten cok kiziyorum.. Ve okudum erkek arkdsmla diosunuz nekdr ayip Esim demek varken hem edep acisindan hemde ser en son derece yakisiksiz bi durum.. Ama goruorumki kimse pisman dil acaba hamilemiyim acaba.. Ya oleyse ne deisicek?????
Kesinlikle size katılıyorum ne edep kalmış ne haya insanlarda zina o kadar cogaldiki insanlar artık normalmiş gibi davranıyor Allah cezaniiz versin.rabbim bizlere iyi rızık veriyor dogrusu

B

Betibodem

Forum Okuru
Yani su evlilik disi birlikteliklere gerekten cok kiziyorum.. Ve okudum erkek arkdsmla diosunuz nekdr ayip Esim demek varken hem edep acisindan hemde ser en son derece yakisiksiz bi durum.. Ama goruorumki kimse pisman dil acaba hamilemiyim acaba.. Ya oleyse ne deisicek?????
Yahu bundan sanane milletin namusu sana mı düştü ya da imanı burdaki konu eleştiri yapmak mı yoksa insansal kadınsal sorunları tartışmak mı bu lafları söylerek en büyük edepsizliği sen yapıyorsun karışmak haddine değil !!!!!

B

Büşşra01

Forum Okuru
Çok haklısınınız bide bunun öbür tarafı var bi kere zinaa sonuçta edep var haya var o seni alacakmı zannediyosun aldı diyelim kıymetin olacakmı herşeyi yaşadı senle evlenmeden

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya arkadaşlarım buraya salak saçma küfürlü şeyler yazıyorsunuz anlıyorum erkeksiniz kadınsınız her ne ise biz burada insanlara yardımcı olmayı amaçlıyoruz lütfen maksadı aşan cümleler için boşuna ellerinizi yormayın bu alana yazılan tüm yorumlar bizim denetimimizden geçiyor. Dolayısı ile genel ahlak kurallarına uymayan şeyleri malesef onaylamıyoruz bilginiz olsun.

İ

İremssbvd

Forum Okuru
Ben 6 haftalık hamileyim beklemediğimiz bişeydi 1 kızım var onda bu kadar ağrı hissetmemiştim bu hamileliğimde adet belirtilerinin hepsini yaşadım adet olucağımdan çok emindim 8 gün geçti bahar sendromu olabilir diye düşünüyordum test yapınca şok oldum herşeyin hayırlısı doğru zaman şimdiymiş demekki allah isteyen herkese nasip etsin kasık ağrım çok oldu sırtım ağrıdı dişlerimi yıkarken aşırı kanadı suratımda sivilcelenme oldu benim akıntım hiç olmadı halada yok aşırı bacak çekilmelerim oldu yatınca geçiyodu ayağa kalkınca başlıyodu belim ağrıdan kopuyodu halada ağrıyo ağzımda hiç tat yok dilim bembeyazdı aklıma gelen bunlar
Şok oldum diyorsunuz ozaman planlı değildi gebelik sanırım ,geri çekilmeyle mi korunuyordunuz biz öyle korunuyoruz ama güvenilirliğinden emin değiliz yardımcı olursanız sevinirm

Duygukc

Yeni Üye
Üye
Adetim bittikten hemen sonra eşimle ilişkiye girdik doğurganlığımın yüksek olduğu günde dahil adetime 7 gün varken kan testi yaptırmak zorunda kaldım ilaç kullanmam gereken bir durum vardı fakat gebe olmadığımı söyledi doktor şuan 4 gün var adetime kasıklarımda batma ve ani hareketlerde böbreklerimden kasıklarıma doğru Bi ağrı oluyor ara sıra anne olmak istiyorum sizce bu durumda hamile kalmış olabilir miyim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Adetim bittikten hemen sonra eşimle ilişkiye girdik doğurganlığımın yüksek olduğu günde dahil adetime 7 gün varken kan testi yaptırmak zorunda kaldım ilaç kullanmam gereken bir durum vardı fakat gebe olmadığımı söyledi doktor şuan 4 gün var adetime kasıklarımda batma ve ani hareketlerde böbreklerimden kasıklarıma doğru Bi ağrı oluyor ara sıra anne olmak istiyorum sizce bu durumda hamile kalmış olabilir miyim

Selamlar testi nasıl yaptırdınız normal gebelik testi mi yoksa bhcg testi mi

D

Dersim

Forum Okuru
14 ocakta sadece 4 günlük kanamam oldu ondan sonra adet olmadım ve adetım tam 17 gün gecikti halsizlik ağız da tatsızlık asırı akıntı ve kasık agrısı yasıyorum ve ne yapacagımı bilmiyorum