Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

• Konbuyu başlatan *MeleK*
F

Fato34

Yeni Üye
Üye
selimagür' Alıntı:
iki gündür halsizim kabızlık var iştahım yok midem bulanıyor adetim martın 8 de acaba hamilemiyim
Test yaptirdinizmi

M

Miss007

Forum Okuru
isimsiz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben 9 aydir evliyim ve çocuğum olsun istiyorum bana yardimci olur musunuz
Bende 9 aylık evliyim hatta 10 ay olucak ama ilk defa denedik çocuk için bakalım nolcak

E

eceee1

Forum Okuru
Bnde bisey sormak istiyorum bi önceki ay hcg testi yaptırdım 1.6 çıktı bu ay ise 0.1 çıktı bunun üzerine 2 kere adet oldum kan testinin yanlış çıkma ihtimali var mıdır ? Karnım şişti gören hamile zannediyor ve göğsümde ağrı var hamile olabilir miyim ?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
eceee1' Alıntı:
Bnde bisey sormak istiyorum bi önceki ay hcg testi yaptırdım 1.6 çıktı bu ay ise 0.1 çıktı bunun üzerine 2 kere adet oldum kan testinin yanlış çıkma ihtimali var mıdır ? Karnım şişti gören hamile zannediyor ve göğsümde ağrı var hamile olabilir miyim ?
Kan testi kesin sonuçtur hamile değilsin

N

Nimet061

Forum Okuru
nisa dogan' Alıntı:
Yani su evlilik disi birlikteliklere gerekten cok kiziyorum.. Ve okudum erkek arkdsmla diosunuz nekdr ayip Esim demek varken hem edep acisindan hemde ser en son derece yakisiksiz bi durum.. Ama goruorumki kimse pisman dil acaba hamilemiyim acaba.. Ya oleyse ne deisicek?????
Kesinlikle size katılıyorum ne edep kalmış ne haya insanlarda zina o kadar cogaldiki insanlar artık normalmiş gibi davranıyor Allah cezaniiz versin.rabbim bizlere iyi rızık veriyor dogrusu

D

damlası

Forum Okuru
nisa dogan' Alıntı:
Yani su evlilik disi birlikteliklere gerekten cok kiziyorum.. Ve okudum erkek arkdsmla diosunuz nekdr ayip Esim demek varken hem edep acisindan hemde ser en son derece yakisiksiz bi durum.. Ama goruorumki kimse pisman dil acaba hamilemiyim acaba.. Ya oleyse ne deisicek?????
Çok net bir cevap vermek istiyorum sanene

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
damlası' Alıntı:
Çok net bir cevap vermek istiyorum sanene
Boşuna sinir harbine girmeye gerek yok kızlar. bizler burada her kese yardım için bulunuyoruz. Biraz daha birbirinize yaklaşımlarınıza dikkat ederek sorular ve cevaplar verin ya da bekleyin. Sevgiler.

B

Betibodem

Forum Okuru
nisa dogan' Alıntı:
Yahu bundan sanane milletin namusu sana mı düştü ya da imanı burdaki konu eleştiri yapmak mı yoksa insansal kadınsal sorunları tartışmak mı bu lafları söylerek en büyük edepsizliği sen yapıyorsun karışmak haddine değil !!!!!

M

Mervesvs

Forum Okuru
isimsiz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben 9 aydir evliyim ve çocuğum olsun istiyorum bana yardimci olur musunuz
Merhaba her lavaboya girdiğinizde nöbet şekerini kırıp minik minik koyun vajinaya fitil gibi ama her tuvalette ihmal etme inşallah olur

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Mervesvs' Alıntı:
Merhaba her lavaboya girdiğinizde nöbet şekerini kırıp minik minik koyun vajinaya fitil gibi ama her tuvalette ihmal etme inşallah olur
Ne.alakası var konurmu hiç ya dr varken böyle şeyler denemeyin

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Mervesvs' Alıntı:
bu şekil ilkel hareketleri nereden buluyorsunuz en güzeli doktora görünün tahlilleri yapsın sorunu bulsun ona göre çözüm zaten doktorunuz uygulayacaktır.

B

Büşşra01

Forum Okuru
nisa dogan' Alıntı:
Çok haklısınınız bide bunun öbür tarafı var bi kere zinaa sonuçta edep var haya var o seni alacakmı zannediyosun aldı diyelim kıymetin olacakmı herşeyi yaşadı senle evlenmeden