Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

slm arkadaşlar ben üç aylk evliyim ve bebek için erken diyorum ama vajiamda sızlanma sık idrare gidiyorum ve kasıklarım ağrıyor adetime üç gün var mide bulantıları arada bir uğruyor çok uyku ve acıkıyorum sürekli tabi halsizlikte var eşim çok istiyor ben test yaptırsam mı acaba kan testi hamile olabilir miyim cvb lütfen

arkadaslar benimde adetim 25 gun gecikti, 2 defa idrar testi yaptim ama sonuc negatif cikti, morelim cok bozuldu ve bidaha test yapmaya korkuyorum...bikac gundur sanki adet olcakmisim gibii hissediyorum ama hala olmadim ne yapcagimi bilmiyorummm :((((

A19

Merhaba hanimlar,

ben 1 aylik hamileyim ama iliskilerimizde hic korunmuyoruz, hamile olmak istedigimizden. iliskimizden 1 hafta sonra bir damlacik kanim geldi, sonra cok az bir súre migde bulantisi ama simdilik yok, goguslerimde biraz sisme ve sizi var, ve alt tarafimda biraz sisme var. basim falan dönmüyor ve daha adetimin gelmesine 12 gün var, sanki icinden bir his bebek var gibi ama emin degilim, testimi almak istemiyorum daha erken oldugu icin. acaba hamilemiyim?
Lutfen cvp verin :/ cok merak ediyorum

meleklermekani.com

Merhaba hanimlar,

ben 1 aylik evliyim ama iliskilerimizde hic korunmuyoruz, hamile olmak istedigimizden. iliskimizden 1 hafta sonra bir damlacik kanim geldi, sonra cok az bir súre migde bulantisi ama simdilik yok, goguslerimde biraz sisme ve sizi var, ve alt tarafimda biraz sisme var. basim falan dönmüyor ve daha adetimin gelmesine 12 gün var, sanki icinden bir his bebek var gibi ama emin degilim, testimi almak istemiyorum daha erken oldugu icin. acaba hamilemiyim?
Lutfen cevap verin :/ cok merak ediyorum hanimlar, cvp bekliyorum

Geri