Hamilemiyim Korkuyorum

Sevgilimle haziranın 9unda birlikte olduk. Zevk suyundan bişey olmasından korktuğumuz için ertesi gün hapı aldık ve içtim. 12-13ü gibi bir birlikteliğimiz daha oldu bu sefer prezervatif ile korunduk. Sevgilim delik değildi eminim diyor ama 10 gün gecikti adetim. Normalde de düzensizdir ama korkuyorum yardım eder misiniz lütfen

Şüpheli birliktelik sonrası gereken önlem alınmış (ertesi gün hapı ) + Bir sonraki ilişkide de gebelikten korunmak için prezervatif kullanılmış. Ben gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Zaten düzensiz bir döngüye sahipsiniz. Gecikmeniz ya düzensizlikten yada ertesi gün hapını kullanmaktan. Yinede tedbir amaçlı gebelik testi yapın..

merhabalar bir sorum var. eşimle ağustosta adetime 1 hafta kala prezervatifle korunarak birlikte olduk ve yinede boşalma dışarı oldu. sonrasında tam gününde adetimi 3 ay boyunca gördüm. ama göğüslerimde hassasiyet mide bulantım ve karında hafif bir sertlik mevcut. eşim şehir dışında olduğundan o günden sonra tekrar birliktelik yaşanmadı. bugun gebelik testi yaptığımda çift çizgi çıkmadı, ancak testi atmamıştım 5-6 saat sonra baktığımda hafif bi pembe ikinci çizgi gördüm. sizce gebelik durumu nedir ?*

3 Şubat 2018 de sevgilimle seviştik.Anal yapmak için ısrar etti ve girmedi bunu denemeden önce sakso ile boşalmıştı.Atletiyle de silmişti.Bende pantolon vardı anal istediğinde bacağıma kadar sıvamıştım.Ben önden elimle vajina bölgeme gelmesini engellemiştim penisinin.Sonra girmeyince sarılırken kalçama değiyordu penisi.Orda spermler hareketli olduğu için vajinama girme ihtimali var mı?Sakso yaptıktan sonra silmişti aslında. 09 Mart 2018 de adet oldum Şubatta 6 ile 15 i arasında bir zamanda oldum hatırlamıyorum.Şuan 9 Marttan beri olmadım adet. Yarın doktora gitmeye karar verdim korkuyorum ve 15 yaşındayım.

merhabalar bir sorum var. eşimle ağustosta adetime 1 hafta kala prezervatifle korunarak birlikte olduk ve yinede boşalma dışarı oldu. sonrasında tam gününde adetimi 3 ay boyunca gördüm. ama göğüslerimde hassasiyet mide bulantım ve karında hafif bir sertlik mevcut. eşim şehir dışında olduğundan o günden sonra tekrar birliktelik yaşanmadı. bugun gebelik testi yaptığımda çift çizgi çıkmadı, ancak testi atmamıştım 5-6 saat sonra baktığımda hafif bi pembe ikinci çizgi gördüm. sizce gebelik durumu nedir ?*

Merhaba, korunarak birlikte olmuşsunuz bu durum da gebelik söz konusu olmaz. Ayrıca düzenli olarak adetiniz gerçekleşmiş. Evde yapılan gebelik testleri zaman zaman hatalı sonuç verebiliyor.İlaveten evde yapılan gebelik testlerinin prospektüsünde ne kadar beklemeniz gerektiği yazar. 5-6 saatlik bir zaman diliminden sonra çıkan sonucu dikkate almayın.

Ben şüpheli ilişkiden 11 gün sonra yani adet olmam gereken gün kan verdim negatif çıktı 2 gün sonra da adet oldm adetim iki buçuk gün normal kanama oldu günde 3 4 ped değiştirdim sonra akıntıya dondu. Bugün de idrar testi yaptım negatif çıktı üstüne görme değildir hamile değilim degilmi

Ben şüpheli ilişkiden 11 gün sonra yani adet olmam gereken gün kan verdim negatif çıktı 2 gün sonra da adet oldm adetim iki buçuk gün normal kanama oldu günde 3 4 ped değiştirdim sonra akıntıya dondu. Bugün de idrar testi yaptım negatif çıktı üstüne görme değildir hamile değilim degilmi

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş , testiniz negatif bu durum da gebe değilsiniz.

selam kızlar çok korkuyorum yardım edin
ben 16 yaşımdayım yaklaşık bir ay kadar önce sevgilimle ilişki yaşadım fakat tam anlamıyla değil şimdi ise adet dönemim fakat bir türlü olamıyorum ara ara kasıklarımda ağrı oluyor fakat bu adet sancısı değil karnım şişiyor ( ki bu bir ayda mümkün değil ) vajinal sıvılarım arttı ve karnımda bi atma hissi var tüm bunlara dayanarak bir soru sormak istiyorum tam anlamıyla ilişki yaşamamış olsakta ele bulaşan bir sıvıdan veya zevk suyundan yada iç çamaşırımın üzerinden hamile kalmış olabilir miyim yardım edin lütfen
Hala sevgili misiniz bari:dd

bende hamile kalmaktan çok korkuyorum henüz daha yeni evliyiz daha kendimizi toparlayamadık adetim 1 gün gecikti hiç bir belirtim yok sizce hamilemiyim?

Gebeliğin ilk belirtisi adette gecikme olmasıdır. Diğer belirtiler gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın.

Geri