İftarda Ne Pişirsem İftar Sahur Menülerimizi Paylaşalım Melekler :)

elif21

Üye
Üye
bugünki menüm ; ayran çorbası,tencerede börek ve bamya yemegi....:hungry:

aysen*

Aktif Üye
Üye
bugun mercimek corba,izmir kofte,illaki ppilav cacik ,yesil salata dusunuyorum.birde hashasli kakaolu sekerpare ,biz ona kendi aramizda arappare derizz, yapiyim diyorum.herkese hayirli iftarlar

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Dünkü lahmacun süperdi söylemesi ayıp :D:D

Bugün yine mutfak beni bekler :D:D Düğün çorbası, patlıcan kebabı, pilav, salata, ayran, güllaç, dün yiyemediğimiz puding :D:D

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Dünkü lahmacun süperdi söylemesi ayıp :D:D

Bugün yine mutfak beni bekler :D:D Düğün çorbası, patlıcan kebabı, pilav, salata, ayran, güllaç, dün yiyemediğimiz puding :D:D

Bir anda menü değişiverdi :D:D Eşim erken geldi, gelirken köy tavuğu getirmiş. Onu haşlayacağım, suyuna pilav, salata, önüne yine düğün çorbası ve ayran :D:D Asitli içecek yok, ramazan başlayalı çok fena içtik, azıcık duralım :D:D

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
kızlar yarın iftara misafir var 2 Aile karnı yarık ve tavuklu pilav salata var yeter mi acaba ya :yemek: patlıcanlar kızardım kıymayı hazır etim
:gathering:
Zaten iftarda çok fazla birşey yenmiyor hatta bazen çorba bile yeterli oluyor ama misafir için tabiki tek çorba olsun diyemem menün gayet iyi birde çorba yaparsan tam olur tatlı olarak da birşey düşünüyormusun peki:)