Lütfen biri bana akıl versin!!

canım beni,m öncelikle aramıza hoşgeldin canım sana ablan olarak şunu söylemek isterim rüyama tamamen katılıyorum ayrıcada hayatımızı biz yaşıyoruz başkaları değil acısınıda sewincinide neşes,nide biz yaşıyoruz hatta onların oluşmasına katkıda bulunuyoruz inan bana aldatan aldatıyor canım ve hayat uğruan herşeyden vazgeçim her an beni aldatacakmı acaba kim lerle beraberr korkusuyla yaşanmıyacak kadar kısa hayatını iyi değerlenbdir her anını kendin için kendi huzurun muttluluğun için yaşa okadar kısaki hayat değmez üzülmeye kopmaya kendinden vazgeçmeye değmez canım .............................. hayatın senin ellerinde nasıl yaşamak istioırsan öyle yaşayacaksın :D

canım bence kesinlikle o insanla görüşme seni aldatan sana yalan söyleyen birine nasıl bidaha güvenebilirsin.kendi adıma konuşiym ben asla affetmezdim ama genede sen bilirsin.allah yardımcın olsun

ben sadece sunu diye bilirim yasayan biri olarak ben esimle nisanliydim ve beni aldatti terk etti geldi yalvardi yakardi tamam dedim herkes hata yapar ve onu affettim evlendik ama sadece 1 hafta mutlu oldum sonra devami geldi nasil olsa affediyor diyorlar ve hic cekinmeden devam ediyorlar simdiki aklim olsa asla dönüp bakmazdim bence bos ver yasin daha genc cok daha iyi birini bulursun birak kossun pesinden yorulunca birakir pesini

Bir bayan nasıl kabul edebilir 4 kişiyle aldatılmayı.. ne kdr seversen sev geriye pişmanlık ve gözyaşı kalır.. öyle bir insandn da hayır gelmez canım..yol ver gitsin..
bir insan 7 sinde neyse 70 inde de odur..
Mantıgınla hareket et. kalp bazen yalnış yola sokar insanı.;)

ewet haklısınız..sanırım hattımı fln deiştirmem de en doğrusu olacak..hepinize tşkr ederim..Gülnazcım sana da çok üzüldüm allah herkesin kalbine göre verir,sende birgün mutluluğu yakalıycaksın buna inanıyorum..

Geri