Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

merhaba handan abla bana gelecekte aşk ve iş hayatımın nasıl olcağına dair yorum yaparsanız sevinirm insanlra olan güvenim azaldı bu sıkıntılarımdan kurtulabilecekmiyim sayılar 17 23 49 teşekkürler

Handan abla arkadaşım şuanda sevgilisinden ayrı Kız oğlak sevgilisi akrep burcu. barışacaklar mı durumları ne olacak bilmek istiyor. 17, 32, 69

Merhaba. Ben sevgilimde şuanda ayrıyım ben oğlak o akrep handan abla :)
sayılarımsa 17, 32, 69 bi bakabilirsen nolcak durumumuz diye :)

Handan ablacım aşk hayatıma bakabilir misin? Bi gelişme olacak mı? Neler falan diye.. 16,15,45

Selam ben Şebnur 03.06.89 dogumlu ikizler burcuyum.bana evlilik varmi?2-3-6.birde anneme bakarmisin lutfen ismi seadet 29.04.66 boga burcudur genel olaraq bakarmisim?simdiden thanks.

canım artık üye dışında açlılım yapmıyoruz. yasaklandı. Annende özel bişey olacaksa bu zaten sendede çıkar.

kartlarını senin için açtım ben.
Yaşadığın bi hayal kırıklığı senin insanlara olan güvenini sarsmış. Haksızlık olmuş. karşına çıkacak ve seni etkileyecek biri var. Bu kişi ile başta sorunlar yaşasanız bile sonu iyiye gidecek. Evlilik elbette var ama zamanı var henüz.
Gelecek olan bir paranızdada aksama yada gecikme olmuş. oda haneye gelecek.
Sana verilen öğütleri bazen dinlemiyorsun. sonrad apişman oluyorsun. Bu seni daha zor durumlarada sokabilir. etrafına kulav ver canım. sağlıkla kal.:melek:

selam banada bakarmısın adım meltem dogum tarihi 20.10.1990 kariyer iş hayatım nasıl olacak sayılar 2 5 8 şimdiden teşekürler

çalışıp çalışmadığını belirtmemişsin. ama çalışıyorsan bile sana telefonla gelecek bi iş teklifi var. bi düşün derim. bu ara tembellik yapıyorsun. kendini geliştirmen yenilikler eklemen lazım. Daha sonra gelecek 2. iş teklifide olacak ve sen kararsızlık yaşayacaksın. Ben parası fazla olan yerde huzur yok gibi yada geçici gördüm. artık sen hislerini değerlendirirsin. yaptığın fedakarlıklarıda gören yok buda senin moraliniz bozuyor. hiç canını sıkma bunların hepsi geçici canım. sağlıkla kal.:melek:

canım yine ben 1 hafta olmadı ama eger kartlarımdan enerji alabilirsen yorum yaparmısın işi ne zaman bulacagım yakınmı uzakmı nasıl bulacagım sayılar 45 12 8 adım tugba 31.01.1986 dogumluyum verdiklerin bilgi bir nebze olsun rahatlatıyor teşekürler

azra02 gerçekten ısrarcı olma lütfen. eğer erken bir zaman olsaydı zaten görürdüm.
bu kartlar hayatın değil. kendinide bu kadar kaptırma. herşeyi Allah abırak ve hayırlısını iste. sağlıkla kal canım.

merhaba handan abla bana gelecekte aşk ve iş hayatımın nasıl olcağına dair yorum yaparsanız sevinirm insanlra olan güvenim azaldı bu sıkıntılarımdan kurtulabilecekmiyim sayılar 17 23 49 teşekkürler

yakın bi zamanda gelecek biri var sana. giyimi hoş. konuşmayı seven biri bu. Çok kısmetli bir döenem gireceğini söylemeliyim. İş hayatında ise para anlamında seni tatmin edici şeyler olacak. çalışmıyorsan başlayacağın yeni işin seni çok sevindirecek.
Önümüzdeki senenin yarısına kadar bir evlilik olma durumu var.
sonradan çıkacak bi olay seni kzıdırabilir ama. sonuç güzel bağlanacak. sağlıkla kal canım.:melek:

Merhaba. Ben sevgilimde şuanda ayrıyım ben oğlak o akrep handan abla :)
sayılarımsa 17, 32, 69 bi bakabilirsen nolcak durumumuz diye :)

bu ayrılıkta sendede hatalaar olmuş. ve beklediğinden uzun sürebilir canım. olduki erken biraraya gelip barışsan bile çok fedakar olman gerekecek. bu kadar tavizide vereceğini göremedim. Bu üzüntülü döenmin ardından yeni birinin hayatına girmeside sözkonusu.
Yol kararı var. Gitmeyi düşündüğün bir yol var ise gecikme olacak yani.. :melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri