Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır(handanca farkıyla) ;)

Handan ablacım aşk hayatıma bakabilir misin? Bi gelişme olacak mı? Neler falan diye.. 16,15,45

canım bu aralar patlayacak bomba gibisin. acımasız oluyorsun yani.
eski bir arkadaştan gelecek görüşme haberi seni çok sevindirecek. Geçmişinde bulunan düşündüğün biri ise hala sorunları ile mücadele ediyor.

Ama bu konudaki uyuşukluk yeter. artık canlanma zamanı. Bu ters durum artık iyiye gidecek. ve herşey pozitif olacak. Önün çok açık canım. sağlıkla kal.:melek:

handancacımmmm ya bana bakmıştın ama benim için senden tekrar bişi isticem...
kartları bu kez tek bişiye yoğunlaşıp açmanı istiyorum...
geçen sene temmuzda korunmayı bıraktık bebiş istiyorus sadece buna bakabilirmisin bitanem ekimde 2.senemiz dolacak evliliğimizin...
numara vermem gerekiyosa yine 54-36-2
öptüm seni fıstıklı kurabiyem.....

handancacımmmm ya bana bakmıştın ama benim için senden tekrar bişi isticem...
kartları bu kez tek bişiye yoğunlaşıp açmanı istiyorum...
geçen sene temmuzda korunmayı bıraktık bebiş istiyorus sadece buna bakabilirmisin bitanem ekimde 2.senemiz dolacak evliliğimizin...
numara vermem gerekiyosa yine 54-36-2
öptüm seni fıstıklı kurabiyem.....

Sende değil ama eşinde sorun gördüm canım. küçük bi operasyon yada bi ilaç tedavisi gerekebilir. Böyle şeyleri Allah bilir. Bu konuda hele bebek konusuna hiç girmek istemiyorum inan. fazla kaptırıyorsunuz bu kart işine:)
canım benim sana bebk konusunda bi kutlama olacak inşallah. ama bi doktora görünmeniz gerekiyor. çok öpüyorum:party:

yorumların için teşekürler ama ben daha üniversite 2. sınıfa geçtim işe başvurmadımdı teşekürler

yorumların için teşekürler ama ben daha üniversite 2. sınıfa geçtim işe başvurmadımdı teşekürler

canım sen bana iş kariyer diye sorarsan bende kartları ona göre açarım. öğrenci olduğunu bile belirtmemişsinki soruda. herneyse doğru soru sormak gerekiyor yani kartlara. hoşçakal.

handan senden bi ricam var kızm için bak geleceği için bak cnm lütfen daha küçük ama bnm için çok çok önmli sayıları 13 04 05 koç burcu seni çok seviyorum öptüüm

handan senden bi ricam var kızm için bak geleceği için bak cnm lütfen daha küçük ama bnm için çok çok önmli sayıları 13 04 05 koç burcu seni çok seviyorum öptüüm

bunun yükseleni ikizlermi acaba?
zaman zaman karakter değişimi olacak çünki. bazen asi bazen fazl amerhametli.
senin onu anlayacak durumda olman lazım canım. yoksa anlaşamazsınız. Babaya karşı bi zaafı var ve bu deam edecek. sağlık anlamında güçlü görünebilir ama hiç olmadık bi an rüzgardan bile nem kapabilir. Bunun hayatı hep çok seçenekli olacak.
çift kısmetli yani. Dayı yada varsa abisi gibi. birininde buna aşırı düşkünlüğü var. biraz onun tutumu kızını sıkabilir. zaman zaman inat çı ve salgırdan bi tutum izlese bile korkma hepsi geçici olacak.
sağlıkla canım:melek:

bunun yükseleni ikizlermi acaba?
zaman zaman karakter değişimi olacak çünki. bazen asi bazen fazl amerhametli.
senin onu anlayacak durumda olman lazım canım. yoksa anlaşamazsınız. Babaya karşı bi zaafı var ve bu deam edecek. sağlık anlamında güçlü görünebilir ama hiç olmadık bi an rüzgardan bile nem kapabilir. Bunun hayatı hep çok seçenekli olacak.
çift kısmetli yani. Dayı yada varsa abisi gibi. birininde buna aşırı düşkünlüğü var. biraz onun tutumu kızını sıkabilir. zaman zaman inat çı ve salgırdan bi tutum izlese bile korkma hepsi geçici olacak.
sağlıkla canım:melek:
cnm çok teşkkür ederim hep dediklerin doğru yükselenini sormuşsun kızm akşam 20:30 da dünyaya geldi yükselen burcu ney oluoo çok olmazsam eğitimi yönnde başarılı olcakmı cnm saol çok öptüm:angel:

Handanca 1 kez daha bakabilir misin bana?Biliyorum biraz fazla oldu ama:)
13,21,24..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri