Yumurtlama akıntısı mı nasıl anlarım

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Yumurtlama akıntısı mı nasıl anlarım
Sadmin ablacım suhan ablacım bana nolur bi akıl verin benim yumurtlama günüme 2 gün var ama dünden beri yumurta akı gibi içinde pembe hafif kanla beraber yoğun bir şekilde geliyor İnan’ın çok korktum daha önce hiç boyle devamlı gelmezdi her lavaboya gittiğim de fazla fazla sıvı ama yumurta akı gibi geliyor bu yumurtlama akıntısı dimi yani hani suan 9. Aya girdiğim icin bu nişan denen şey olabilir mi nolur kızmayın çok korktum allah rızası icin yardım edin :(

Yani yumurtlama gününe 2 gün var diyorsun da senin adetlerin düzenli mi her zaman aynı şekilde mi oluyorsun üç aşağı beş yukarı. Artı bunda korkulacak nasıl bir durum var biraz daha açabilir misin ?

Yani yumurtlama gününe 2 gün var diyorsun da senin adetlerin düzenli mi her zaman aynı şekilde mi oluyorsun üç aşağı beş yukarı. Artı bunda korkulacak nasıl bir durum var biraz daha açabilir misin ?
Abla normal de 14. Gün yumurtlama günüm ama bu ay adetim iki gün öne geldi adet takviminde 12. Gün olarak gösteriyor yani dünden beri her lavaboya gittiğim de şeffaf yumurta akı gibi daha su gibi içinde de haifif çok az pembesilik var hiç bu sekil bu kadar çok gelmezdi o yüzden çok kokrtum ablacım acaba nişan mı bu gelen diyorum allah rızası icin yardımcı olun abla sorucak başka kimsem Yok

Tam olarak neden bahsediyorsun Nişan dediğin nedir ? Neyin nişanı ?
Hani ablacım Doğum olmadan nişan denen birsey geliyormuş bazen parça parça bazen tekin sefer de acaba diyorum bu dünden beri gelen yoğun olan şey nişan mı oluyor ablacım nolur kızma abla nolur çok korktum normal de gün içinde iki kere gelir biterdi şimdi dünden beri hep geliyor bu kadar yoğun olunca içinde de çok hafif pembelik olunca çok korktum abla

İyi de güzel kızım neyin kafasını yaşıyorsun neyin nişanı sen hamile değilsin ki ? Nereden çıkartıyorsun nişanı mişanı aklım almış değil. Başka şeylerle uğraş kapatın artık bu mevzuyu lütfen ama ya !

İyi de güzel kızım neyin kafasını yaşıyorsun neyin nişanı sen hamile değilsin ki ? Nereden çıkartıyorsun nişanı mişanı aklım almış değil. Başka şeylerle uğraş kapatın artık bu mevzuyu lütfen ama ya !
Ablacım haklısın çok haklısın ama su gizli gebeliği nerden okuduysam bütün hayatımın içine etti işte ne desen kufur etsen haklısın :(

Yorum yok sizin kafa karışıklığınızla uğraşıyoruz sürekli yok diyoruz yine inanmıyorsunuz onun için artık ne söylesek boş ben de ne diyor bu diyorum ciddi bir soru sandım yine hamile miyim durumuna bağladın helal olsun seni alkışlıyorum...

Yorum yok sizin kafa karışıklığınızla uğraşıyoruz sürekli yok diyoruz yine inanmıyorsunuz onun için artık ne söylesek boş ben de ne diyor bu diyorum ciddi bir soru sandım yine hamile miyim durumuna bağladın helal olsun seni alkışlıyorum...
Abla kızıcaksın yine ama Hülya her soruyu sorduğunda ona sabırla cevap veriyorsunuz ama ben sorunca kızıyorsunuz bunu anlamış değilim :( :(

Geri