üstüne görme olayını yaşayan var mı?acill cvp bekliyorum.

merve en kısa zamanda gelir bebeğin inşallah,daha önce benim idrar testimde pozitif çıktı çok sevindim kan testi yaptırdım negatifti yani hamile değildim çok üzülmüştüm,malesef bazı testler yanıltıp üzüyo bizi böyle.kan testi kesin sonuç veriyo canım...

slm canım sonuç ne oldu merak ettim...bende adetime 5 gün kala başta adet oluyorum sandım fakat 1 gün kahverengi lekemle başlayıp sonrasında damla damla açık bazen koyu kahve bazen krem bir iki damla 5 gün devam etti,ardından bu ayın 5i başladı bugün ayın 11i akıntım pembe ve biraz daha çoğaldı çoook araştırdım idrar testim negatif çıktı kan testim yarın alıcam ama hiç böyle olmamıştım...ben 2. hamileliğimede böyle oldum ama bunda hiiiiç belirtim yok sanmıyorum...yanlız kendimi yicem neden böyle diye

merhb ben gecen adetımde ılk gun pembemsı bı leke ve sonrasın da bı kaç gun kanama oldu ama adet gıbı değil az normalde 5 gun surer bu az oldu ve erken bıttı sımdı adetıme 10 gun var gun boyunca az az ılk pembemsı bı leke geldı ertesı gunde çok az bı kanama oldu ne zaman test yaptırsamkı ıdrarda cıkarmı bu nedır aceba

kızlr ben yeni üye oldum mayıs ayında adetim 32.gün haziran ayında 27.gün adetim geldi yani 5 gün erken geldi aslında düzenli adet olurum 4 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz 2ydır düzenim şaştı neyse son adetim 1.gün çok hafif bir leke 2.ve 3.gün çok az geldi normalde bu kadar az gelmez bende yazdıklarınızı okuyorum acaba üstüne görme mi lütfen cvp yazarmısınız :)

üstüne görme?

merhaba arkadaşlar ben en son 5 temmuzda adet oldum ve eşimle 18 ile 25 temmuz arasında ilişkiye girdik ağustosun 3ünde adet olmam gerekirken 1 inde oldum ve 3 gün sürdü normalde 4 5 gün sürer 6.gün biter 3 gün sürdü ağrısızdı ve kahverengi geldi çamur gibiydi şu an karın bölgemde şişlik var ara ara başım dönüyor ve uyku var sizce üstüne görmüş olabilirmiyim ve test ne zaman yaptırmalıyım?

merhaba ben 2 bucuk aylik evliyim bebek istiyoruz esimle gecen ay adet gunumden 4 gun once adet oldum normalden az surdu (4 gun kadar)simdi midem bulaniyo arada basimda donuyo asiri dercede sik idrara cikiyorum ve kendimi cok yorgun hissediyorum test yaptim ama negatif cikti bana yardimci olurmusunz

merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza bana yardımcı olursanız sevinirim.. adet oldum 1,5gün falan ama bitmek bilmedi bi türlü sarı kahverngi lekeler 2,3gün devam etti olmuyodu böyle bişey önceden ve bunlar olurken kasık bölgemde batmalar oluyo gece yatıncada devam ediyo hatta bugün yataktan kalkınca sol ayağım uyuştu bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi adet oldum olamaz diyorum ama yinede kendimi bu sorudan alamıyorum yardım bekliyorum ..

arkadaşlar selam :) bende normalde ayın 1inde adet oluyodum ama geçen ay ayın 10 una sarktı,bu ayda 2gündür adetim gecikiyor. Geçen ay 10 gün geç olunca hem idrar hem kan testi yaptırdım çıkmadı bişey :( üstüne görme dedikleri olayda testlerde belli oluyo mu?? bu ayda gecikince ümitlenmeye başladım acaba hamile miyim??

Gamze bende seninle aynı durumdayım.yarın test yapmayı düşünüyorum .soruna gelince ben biraz araştırdım bazı kadınlarda hemen baźılarında ise 10_15 gün sonra teste beli olyuyormuş.

Geri