adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

S

Snem

Forum Okuru
Lütfen yardimci olun

Selam arkadaslar ben 22 yasindayim erkek arkadasimla sürtünme yoluyla sevisdik .. Ancak kendisinde boxer vardi yinede elinden vaginama gecmis olabilirmi ? Tam dölenme günüme ras geldi ayrica bakireyim.

B

bilgecan

Forum Okuru
Mrb kizlar sormak istedgm bikac sey var 26 agustosta adet gordum su an asiei bulantim ve goguslerde sisme var bu belirtiler szce kac haftalikken belli olur adetime 2 hafta var kanda gebelik testuni ne zaman yaptrmaliyim

B

Betül Yıldırım60

Forum Okuru
Meraba arkadaşlar ben de aranızda yeniyim ben ekimin 6 son adet tarihim ama kaç gündür test yapıyorum çıkmıyor tek çizgi çıkıyo ama arkadaşlardan 3 haftalık hamilesin diyolar delirme cem artık

M

melek tüfekçi

Forum Okuru
Cnm ne zamandır olmuyo bu1 bir problemin var mı kist falan gibi bu 2 yumurtlama gününü biliyon mu ? Eger ki biliyosan tam o güne denk getr ve 1 saat ayaga kalkma yat belinin altınada normal bir yastık koy kalça kısmnı havada tutçak şekilde

zeynepahmet

Hamiş Melek
Üye
canım benım de degerler 85 sızce gebelıkmolabılır mı dıs gebelık de olabılır ama ınsallah dıs degldır yaaa cok mutluyum
doktor ıyı sımdılık dedı ıkı gune kan aldırdım ılk 25sonra45sonra85cıktı doktor ıyı dedı sız ne dusunuyorsunuz lutfen bı seyler soyleyım rahatlamak ıstıÿrum