adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

S

Snem

Forum Okuru
Lütfen yardimci olun

Selam arkadaslar ben 22 yasindayim erkek arkadasimla sürtünme yoluyla sevisdik .. Ancak kendisinde boxer vardi yinede elinden vaginama gecmis olabilirmi ? Tam dölenme günüme ras geldi ayrica bakireyim.

L

leyla1989

Yeni Üye
Üye
merhabalar 2 yıllık evliyim ve 1,5 aydır korunmuyoruz son adetim 4 nisan 2013 te oldu.
ve dün yani adetime 5 gün kala beta hcg yaptırdım sonuç 3,54 sizce bu nedemek ?

gonca 16

gonca 16

Daimi Üye
Üye
canım sanırım hamilesin.inş hayırlısı olsun :)

SoNGüL.

SoNGüL.

Aktif Üye
Üye
bennnnn :clapping:ama ben isteyerek değil ummadığım anda adetime 3 gün kala test yaptım pozitif çıktı ve kanda 227.61 çıktı:yyy:

gonca 16

gonca 16

Daimi Üye
Üye
süprizler daha güzel oluyor valla :D inş ikinci hamileliğim süpriz olur :D rabbim gönlüne göre versin hep canım.bebişini sağlıkla hayırlısıyla al kucağına inş

SoNGüL.

SoNGüL.

Aktif Üye
Üye
inşll canımmm seninde ikinci olur en kısa zmanada inşlll daha biz birinciyee hazırlanıyozzz:A

N

nznznz

Forum Okuru
leyla1989' Alıntı:
merhabalar 2 yıllık evliyim ve 1,5 aydır korunmuyoruz son adetim 4 nisan 2013 te oldu.

N

nznznz

Forum Okuru
leyla1989' Alıntı:

Hamilemisin canim ya

U

ulkerbagirova

Yeni Üye
Üye
salam men bakidan ulker... adetime hele 7 gun var ve ben chox kotuyum.. belimde chox agrilar var... ureyimde bulanir.. bu hamileliyin beriltileri ola bilirmi?????

A

aybukem

Yeni Üye
Üye
Merhaba aynen bende öyle yapıyorum gunum gelmeden tes oluyorum. Şimdi yine test aldim yarin ise adet gunum şuanda kendimi zor tutuyorum test olmamak için:((

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Bende adet günümden önce test yapmistim ama erken gebelik testi yaptim. Pozitif cikmisti adet geciktiginde de normal test yaptim iyice emin olmak icin :)

M

melek baltacı

Forum Okuru
adetıme daha var bnm kansızlık ıcın yptrdım tahlıl 47.5 çıktı hamıılemıyım anlamadım ya

E

emine_orhan

Yeni Üye
Üye
merhaba herkeze sol kasigimda cok agri var adetime 6 gun ama ben dayanamayip test yaptim ve sonuc negatif cikti sizce erkenmi hayal kirikligi oldu yaaa

B

bilgecan

Forum Okuru
Mrb kizlar sormak istedgm bikac sey var 26 agustosta adet gordum su an asiei bulantim ve goguslerde sisme var bu belirtiler szce kac haftalikken belli olur adetime 2 hafta var kanda gebelik testuni ne zaman yaptrmaliyim

B

Betül Yıldırım60

Forum Okuru
Meraba arkadaşlar ben de aranızda yeniyim ben ekimin 6 son adet tarihim ama kaç gündür test yapıyorum çıkmıyor tek çizgi çıkıyo ama arkadaşlardan 3 haftalık hamilesin diyolar delirme cem artık

E

Elif tekin

Forum Okuru
Merhaba kızlar yardımcı olun lütfenhamile kalmak istiyorum olmuyo

M

melek tüfekçi

Forum Okuru
Cnm ne zamandır olmuyo bu1 bir problemin var mı kist falan gibi bu 2 yumurtlama gününü biliyon mu ? Eger ki biliyosan tam o güne denk getr ve 1 saat ayaga kalkma yat belinin altınada normal bir yastık koy kalça kısmnı havada tutçak şekilde

Z

zeynepahmet

Hamiş Melek
Üye
canım benım de degerler 85 sızce gebelıkmolabılır mı dıs gebelık de olabılır ama ınsallah dıs degldır yaaa cok mutluyum
doktor ıyı sımdılık dedı ıkı gune kan aldırdım ılk 25sonra45sonra85cıktı doktor ıyı dedı sız ne dusunuyorsunuz lutfen bı seyler soyleyım rahatlamak ıstıÿrum