adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

A

aybukem

Yeni Üye
Üye
Merhaba aynen bende öyle yapıyorum gunum gelmeden tes oluyorum. Şimdi yine test aldim yarin ise adet gunum şuanda kendimi zor tutuyorum test olmamak için:((

K

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Bende adet günümden önce test yapmistim ama erken gebelik testi yaptim. Pozitif cikmisti adet geciktiginde de normal test yaptim iyice emin olmak icin :)

M

melek baltacı

Forum Okuru
adetıme daha var bnm kansızlık ıcın yptrdım tahlıl 47.5 çıktı hamıılemıyım anlamadım ya

E

emine_orhan

Yeni Üye
Üye
merhaba herkeze sol kasigimda cok agri var adetime 6 gun ama ben dayanamayip test yaptim ve sonuc negatif cikti sizce erkenmi hayal kirikligi oldu yaaa

B

bilgecan

Forum Okuru
Mrb kizlar sormak istedgm bikac sey var 26 agustosta adet gordum su an asiei bulantim ve goguslerde sisme var bu belirtiler szce kac haftalikken belli olur adetime 2 hafta var kanda gebelik testuni ne zaman yaptrmaliyim

B

Betül Yıldırım60

Forum Okuru
Meraba arkadaşlar ben de aranızda yeniyim ben ekimin 6 son adet tarihim ama kaç gündür test yapıyorum çıkmıyor tek çizgi çıkıyo ama arkadaşlardan 3 haftalık hamilesin diyolar delirme cem artık

M

melek tüfekçi

Forum Okuru
Cnm ne zamandır olmuyo bu1 bir problemin var mı kist falan gibi bu 2 yumurtlama gününü biliyon mu ? Eger ki biliyosan tam o güne denk getr ve 1 saat ayaga kalkma yat belinin altınada normal bir yastık koy kalça kısmnı havada tutçak şekilde

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
M Gebeliğe Hazırlık 7
LaViNYaM Gebeliğe Hazırlık 0
G Gebeliğe Hazırlık 1
zümrasu Gebeliğe Hazırlık 2
S Gebeliğe Hazırlık 1
A Gebeliğe Hazırlık 6
ebraar Gebeliğe Hazırlık 14
M Gebeliğe Hazırlık 1