Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ayşegüülll canım günaydın naptın test yaptınmı idrar testi yaptırma kanda bthcg baktırsana güzelim ya

Gunaydin melekler,

nasilsiniz bugun? herkese hayirli bir cuma gunu diliyorum oncelikle..

Aysegull canim benim moralini sakin bozma hakkinda hayirli olacak ne ise bugun o ciksin insallah..
Rabbim bizim hakkimizda hayirli olani bizden cok daha iyi biliyor zaten..

Tabiki gonlumuz guzel bir haberle gelmenden yana canim..

Diger gunu gecen ve bugun gunu olan arkadaslar insallah sizlerdende guzel haber aliriz ve ocak ayi bol hamileli bir ay olur..

Aramiza yeni arkadaslarda katilmis mesajlarini okudum ama cevap yazmaya firsatim olmadi.. Hepsine aramiza hosgeldiniz diyorum.. Insallah sizlerde en kisa zamanda hamisler listesine inersiniz..

Mucize canim benim tebrik etmistim ama tekrar edeyim okuyup okumadigini bilmiyorum cunku.. cok cok tebrik ederim Allahim saglikli bir hamilelik gecirip sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah.. Darisida bizlerin basina olsun..

Chatlak kurabiyem sen nerelerdesin bakim? nasil gidiyor? Teyzesinin bitanesi bi gorunmus bi kacmis galiba annesiyle simdiden oyunlarmi oynuyormus o mercimek :) Sizide kocaaaman opuyorum!!

Gunaydin melekler,

nasilsiniz bugun? herkese hayirli bir cuma gunu diliyorum oncelikle..

Aysegull canim benim moralini sakin bozma hakkinda hayirli olacak ne ise bugun o ciksin insallah..
Rabbim bizim hakkimizda hayirli olani bizden cok daha iyi biliyor zaten..

Tabiki gonlumuz guzel bir haberle gelmenden yana canim..

Diger gunu gecen ve bugun gunu olan arkadaslar insallah sizlerdende guzel haber aliriz ve ocak ayi bol hamileli bir ay olur..

Aramiza yeni arkadaslarda katilmis mesajlarini okudum ama cevap yazmaya firsatim olmadi.. Hepsine aramiza hosgeldiniz diyorum.. Insallah sizlerde en kisa zamanda hamisler listesine inersiniz..

Mucize canim benim tebrik etmistim ama tekrar edeyim okuyup okumadigini bilmiyorum cunku.. cok cok tebrik ederim Allahim saglikli bir hamilelik gecirip sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah.. Darisida bizlerin basina olsun..

Chatlak kurabiyem sen nerelerdesin bakim? nasil gidiyor? Teyzesinin bitanesi bi gorunmus bi kacmis galiba annesiyle simdiden oyunlarmi oynuyormus o mercimek :) Sizide kocaaaman opuyorum!!
günaydın cnm iyiyim cnm sen nasılsın canım inşallah seninde güzel haberlerini alırız yarın günün.bende seni öpüyorum cicim:)

ayşegül cnm inşallah sende hayırlı haberlerle gel inşallah hamiş haberini alırız senden ama yoksada üzülmek yok yılmak yok ona göre tamam mı cnm

günaydın cnm iyiyim cnm sen nasılsın canım inşallah seninde güzel haberlerini alırız yarın günün.bende seni öpüyorum cicim:)

Iyiyim cok sukur canim sen nasilsin?

Ben sanmiyorum bu ay guzel bir haber verebilecegimi ama hayirlisi olsun bakalim.. sali gunu test yapmistimta o bakimdan hehe :) Tabi negatif cikti :) bende bi umitsizlik sorma.. :(

Sende ne var ne yok guzelim?

Bugun kimsecikler yok malesef :(:( bende yazdim baya bekledim kimse gelmedi site beni atmis :)

Geri