Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

• Konbuyu başlatan CHATLAK
F

filz

Üye
Üye
Suan bende aynı ağrıyı çekiyorum belim ağrıyor ve kasiklarima bi anda agri giriyor adet olmama 2 gün var ama reglimden önce hiç böyle ağrılar cekmezdim. Ama test yapmicam hayal kırıklığına uğramak istemiyorum akisina biraktim. Sende kesin sonuç için kanda gebelik testi yaptirmalisin biliyorsun idrar testlerine pek güven olmuyor. İnşallah bebisin vardır

F

filz

Üye
Üye
Kızlar adetime 1 gün var ama adet olacagima dair bi belirti yok. Bembeyaz akıntı geliyor acaba test yapsam mı ya çok sabirsizim :(

F

filz

Üye
Üye
Aynı Rafza ya. Kasiklarimda şişlik var test yaptım ama erken olduğu için negatif çıktı bir hafta sonra tekrar yapicam bakalım inşallah bebisim vardır inşallah :)

R

rafza

Yeni Üye
Üye
İnşallab umudunu kaybetme stres yapma Rabbim yüzünü güldürür inşallah.

muamma

muamma

Aktif Üye
Üye
kızlar çok şükür keseyi gördük kaldı kalp atışı onuda görürsek tam rahatlıycaz filz canım inşallah senden de bu ay güzel haberi alırız duaların seninle:)

F

filz

Üye
Üye
Valla Rafzacim ben yasamadim. Ama hala adette olmadım bakalım hayirlisi. Sende kanamami var

R

rafza

Yeni Üye
Üye
Evet önceki reglilerime benzemeyen bi kanama 2 gündür kesildi ama anlam veremedim.İnşallah senden iyi haber alırız.

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
ben yaşadım yerlşeşme kanamsını ama 5 haftalıkken oldu hastenede yattıım düşük olmasın diye ama şükür yerleşme kanamsıymış önce açık pembe bi renk oldu sonea açık kahveye döndü ama ildiğiniz gibi ade tolur gibi olmuyor wc de peçeteye geliyor o kadar

R

rafza

Yeni Üye
Üye
Testlerim negatif çıkıyo ama kasık ağrısı ve göğüslerim deki dolgunluk hala geçmedi.asena yerleşme kanamasından kaç gün sonra test yapılmalı bilgin varmi

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
ben hamiel olduğumu 3 haftalıkken öğrendim öğrendikten sonra oldu leke olayı zaten gitiğimdede 5+2 di kesem görünmüştü

Asena_Sule

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
inşallah hamilesindir ama çok takma yani belirti felan bende hiç bi belirti olmadı sitres yaparsan olacğı varsad olmaz bu konuda tecrübeliyim yani 2 yıl taktım olmadı umursamdığım ay hamiel kaldım 2,5 yıl sonra

R

rafza

Yeni Üye
Üye
İnşallah sonucu yazarım asenacim.cevabin içinde ayrıca teşekür ederim.

F

filz

Üye
Üye
Rafza ben hala adet olmadim kız :) bi kaç aydır hep erken oluyordum 2-3 gün önce olmam lazimdi ama olmadim hamis mıyım ne :)