HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
Zada89' Alıntı:
Merhaba benim de ultrasonuma bakabilirmisiniz hangi cıkıntıya bakmak lazım tam anlamadım iki farklı yerde görüyorum ben.
13 haftalık bebegim
Merhaba, yüklemiş olduğunuz usg görüntüsünü yakından incelediğimizde bebeğin cinsiyeti kıza benziyor. Ancak sizinde belirttiğiniz gibi iki hekim bu konuda farklı tahminde bulunmuş, bu haftalarda yanılma payı çok yüksektir. Bebeğinizin cinsiyetini 18- 20 . haftalara doğru net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Z

Zada89

Yeni Üye
Üye
HemşireniZ' Alıntı:
Merhaba, yüklemiş olduğunuz usg görüntüsünü yakından incelediğimizde bebeğin cinsiyeti kıza benziyor. Ancak sizinde belirttiğiniz gibi iki hekim bu konuda farklı tahminde bulunmuş, bu haftalarda yanılma payı çok yüksektir. Bebeğinizin cinsiyetini 18- 20 . haftalara doğru net bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Tahmin icin tskler :)
Merat ettigim o cıkıntı acaba sağ da ki resimde olan mı soldaki olan mı acaba?

Ekli dosyalar

D

Defneadil

Yeni Üye
Üye
Merhaba cinsiyet öğrenebilirmiyim? Teşekkürler
0d08994e-d222-420f-91c8-cdd5cd77ffa5-jpeg.85108 Nub teorisi ile cinsiyet nasıl belirlenir ? Melekler Mekanı Forum

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Nub çıkıntısı belli olmuyor doktor konumuna göre değerlendirme yapmıştır . Doktor cinsiyetini görebildi mi?

B

Boncuk23

Yeni Üye
Üye
Sevimli cadı' Alıntı:
Nub çıkıntısı belli olmuyor doktor konumuna göre değerlendirme yapmıştır . Doktor cinsiyetini görebildi mi?
Merhaba rica etsem benim ultrason fotolarıma da bakabilir misiniz teşekkürler

Ekli dosyalar

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar Kübra, hizliresim.com sitesine gir resmi yükle ve buraya gelerek yüklediğin resmin adresini linkini yapıştır düzenlemesini yaparız.

E

Ecrintuana

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba ,

Resim yükleyebilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Ayrıca yukarda ki görsel kadar net ise usg görüntünüz yorumlayabilirim.
Merhaba ben yeni üye oldum ultrason resmî yollasam cinsiyet tahmini yaparmısınız bana da ☺☺☺☺

M

Masor 78

Yeni Üye
Üye
HemşireniZ' Alıntı:
Merhaba, cinsiyet tahmininde bulunabilmemiz için , yüklemiş olduğunuz görsellerin ilk sayfadaki gibi net ve anlaşılır olması gerekiyor. Aksi durumda değerlendirme yapmıyoruz , bilginize...