Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Ablası ben anlatmaktan sıkılmıyorum ama malesef siz anlamak istemiyorsunuz. Hamile değilsiniz çatlaklar kilo almanız ile alakalı olabilir su gibi akıntı beyaz kremsi yoğun pütür şey olması mantar olduğunuza işaret eder bir doktora gitmek bu kadar zor olmasa gerek. Ama bu anlattıklarınızın hiç birisinin bakın altını çiziyorum hiç birisinin hamilelik ile alakası yok bu nasıl bir kafadır anlamıyorum 6 kere test yapacaksınız hemde bhcg hala hamilemiyim diye soracaksınız inanılır gibi değil hamile değilsiniz.
Ablacım bugun ki vajinal ultrason fotoğrafım

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 292
30 kasımda ilişkiye girmişsiniz gebelik söz konusu olsa karnınız burnunuzda olurdu . HCG testi yapmışsınız sonuç sizi tatmin edecektir.
Ablacım bir çok gebelikle alakalı belirtilerim oldu Rahim büyümesi karın. Büyümesi karnımda kahverengi gebelik lekeleri sık idrara çıkma su gibi akıntı karnımda tekme gibi hareketler göğsümden süt gelmesi falan o yüzden çok korktum ablacım bu 7. Beta hcg ve vajinal ultrason gizli gebelikten çok korktum kanda ultrason da cıkmıyormus hiç bir şekilde

Sevgili selin 7. hcg testi öylemi ? boş yere evham yapıyorsun inan bana gebe değilsin. Evet gizli gebelikte ilk başlarda gebelik anlaşılmayabilir ancak ultrason ve hcg testleri ile anlaşılabilir hamile olmadığına ikna olmaya çalış.

Sevgili selin 7. hcg testi öylemi ? boş yere evham yapıyorsun inan bana gebe değilsin. Evet gizli gebelikte ilk başlarda gebelik anlaşılmayabilir ancak ultrason ve hcg testleri ile anlaşılabilir hamile olmadığına ikna olmaya çalış.
Yani gizli gebelik var mı ben varsayım diye düşünüyordum 6 Aydan önce belli olmuyormus ne kanda ne vajinal ultrasonda bugun ki doktorum ve daha önce gittiğim doktorlar gizli gebelik diye birsey yok kaç sene tıp okudum lisans yaptım dedi interntteji Bilgi kirliliğine asla inanmayın dedi

Geri