Yumurtlama döneminde Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Nişanlımla cok az bi süre belki 5 dk sürtünme yoluyla birlikte olduk fakat o zevk suyu geldiğinde bile hemen sildi hiç bi boşalma söz konusu olmadı. Eve döndüğümde duşa girip gerekli temizliğimi yaptım fakat reglym 5 gün oldu gecikti bugün de bir bardak maydonoz suyu içtim. Cok stresliyim sizce bi gebelik söz konusu olur mu? Bakireyim.
Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız yok. Stresten yada başka sebeplerden mensiniz gecikmiş olabilir.

Elifcali

Yeni Üye
Üye
Nişanlımla cok az bi süre belki 5 dk sürtünme yoluyla birlikte olduk fakat o zevk suyu geldiğinde bile hemen sildi hiç bi boşalma söz konusu olmadı. Eve döndüğümde duşa girip gerekli temizliğimi yaptım fakat reglym 5 gün oldu gecikti bugün de bir bardak maydonoz suyu içtim. Cok stresliyim sizce bi gebelik söz konusu olur mu? Bakireyim.
Aynisini bende yaşadım nolur bana da haber ver cok korkuyorum

Elifcali

Yeni Üye
Üye
Pantolon uzerinden zevk suyu degip hamilelik olur mu?
Nisanlimla yakinlastik biz tam iliskiye girmedik sadece surtunme oldu bende kot pant. Ic camasiri vardi onda hicbir seyi yoktu pant. Ustunden zevk suyu gelmis olursa gebelik olur mu sonradan bosaldi ama baska yere sonra bir daha yakinlasmadik cok korkuyorum adetimin ortasiydi sizce pant. Uzerinden zevk suyu ile gebelik olur mu

D

Dyk

Forum Okuru
28 mayis ta iliski yasadim ice bosalma olmadi 2 haziranda adet gordum 6 gun surdu arkasindan koyu kahverengi akintim oldu 4 gun kadar daha sonra kesildi simdi 2 temmuz da adet gormem lazimdi adet gormedim hamile miyim ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
28 mayis ta iliski yasadim ice bosalma olmadi 2 haziranda adet gordum 6 gun surdu arkasindan koyu kahverengi akintim oldu 4 gun kadar daha sonra kesildi simdi 2 temmuz da adet gormem lazimdi adet gormedim hamile miyim ?

Selamlar, hayır hamile değilsiniz adet olmuşsunuz ikinci adetten bahsediyorsunuz heralde. İlişki yaşamadı iseniz ikinci adetinizin gecikmesi bi anlam ifade etmez yani kesinlikle hamile değilsiniz. Adeti geciktiren başka sebepler olabilir. Psikoloji ilaç kullanımı sevinç üzüntü vs vs ama hamile değilsiniz.

D

Dyk

Forum Okuru
Selamlar, hayır hamile değilsiniz adet olmuşsunuz ikinci adetten bahsediyorsunuz heralde. İlişki yaşamadı iseniz ikinci adetinizin gecikmesi bi anlam ifade etmez yani kesinlikle hamile değilsiniz. Adeti geciktiren başka sebepler olabilir. Psikoloji ilaç kullanımı sevinç üzüntü vs vs ama hamile değilsiniz.
Bu koyu akintidan bi sey olmaz degil mi

D

Dyk

Forum Okuru
Yok hayir baska iliski yasamadim akintidan dolayi ben cok uzuldum bi sey mi var diye o zaman endiselenmeme gerek yok bi de antibiyotik almistm agri kesici falan

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Koyu akıntıdan hiç bir şey olmaz onun haricinde ilaç kullanımı adeti geciktirir hamile değilsin bir kaç güne adet olursun ;)

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş. + koyu renkli akıntı adet bitimi olan bir şey gebelikle ilgisi yok.Verdiğiniz bilgilere göre Gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

D

Dyk

Forum Okuru
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş. + koyu renkli akıntı adet bitimi olan bir şey gebelikle ilgisi yok.Verdiğiniz bilgilere göre Gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.
Hala adet olmadim ben 2 gun gecikti olacak gibi de degil normal mi sizce duzenli cunku adetim gununde olur

H

Hayatanlamsız

Forum Okuru
Selam erkek arkadaşımla ilişki yaşadm boşalma oldu ama göbeğime sabah duş aldım adetim yaklaştığı zamandı 9 gün oldu adet olmadım 2gün önce sağlık ocağına test yaptırdım negatif çıktı doktor 2hafta sonra tekrar yaptır dedi şüphe içindeyim sizde hamile kalırmıyım